00,00
Brak produktów w koszyku
Filtry kategorii
  • Napięcie (V)
  • Stopień szczelności

Przedstawiamy liczniki energii elektrycznej dla instalacji trójfazowej (400V). Z ich pomocą monitoring poboru energii elektrycznej stanie się prostszy i dokładniejszy, a optymalizacja zużycia prądu będzie możliwa – niezależnie od rodzaju nieruchomości, w którym zostanie on zamontowany. Potrzebujesz pomocy w skompletowaniu zestawu dobrze dobranych produktów? Służymy pomocą. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Licznik energii elektrycznej – jak wybrać odpowiedni model?

Po pierwsze, należy dokładnie określić rodzaj wykorzystywanej energii. Standardowo wyróżniamy dwa napięcia, czyli 230V i 400V. W przypadku obiektów prywatnych (np. domów, mieszkań i pokojów), najczęściej mamy do czynienia z prądem o napięciu 230V, co pozwala zasilać standardowe elementy wyposażenia i narzędzia codziennego użytku. Inaczej mają się sprawy w firmach, fabrykach, gospodarstwach rolno-przemysłowych itp. Tam zazwyczaj wykorzystywane jest napięcie rzędu 400V, co pozwala zasilać innowacyjne narzędzia, maszyny i urządzenia.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że liczniki trójfazowe to nie wszystko, co mamy do zaoferowania w ElektroZysk.pl. Posiadamy również licznik energii elektrycznej 3x230V. Więcej szczegółów na temat asortymentu znajdziesz w kartach produktów i ich opisach.

Liczniki do prądu i ich zastosowania

Liczniki energii elektrycznej muszą znaleźć się we wszystkich obiektach, w których wykorzystywany jest prąd elektryczny. Skoro wiesz już, że licznik 3 fazowy eksploatowany jest wszędzie tam, gdzie pojawia się prąd o napięciu 400V, zakres zastosowań nie powinien być dla Ciebie zaskakujący. Licznik prądu trójfazowy najczęściej montowany jest w:

  • gospodarstwach produkcyjnych, rolnych i rolno-przemysłowych,
  • działalnościach gospodarczych,
  • blokach mieszkalnych (jako instalacja dodatkowa, np. zasilająca duże AGD),
  • halach produkcyjnych lub magazynowych.

Są to oczywiście wyłącznie przykłady. Pełna lista zależy od indywidualnego zapotrzebowania. Jeśli wykorzystujesz (lub planujesz) energię o napięciu 400V, trójfazowe liczniki do prądu muszą zostać zainstalowane w Twojej nieruchomości.

Licznik zużycia energii w ElektroZysk.pl – postaw na sprawdzone rozwiązania

Licznik kWh musi być urządzeniem wytrzymałym i precyzyjnym. Nie może zatem odbiegać on od ustalonych standardów jakościowych i przyjętych norm. Postaw więc na sprawdzone produkty sygnowane logo renomowanych producentów. Dzięki temu wyeliminujesz wiele problemów i zagrożeń, które mogą negatywnie wpłynąć na eksploatację instalacji elektrycznej. 

Nie zapominaj, że liczniki trójfazowe to wyposażenie dla instalacji elektrycznych z prądem 400V. W pozostałych kategoriach dostępne są liczniki zużycia energii dla “standardowego” napięcia gniazdkowego, czyli 230V. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z przygotowanymi produktami.

Trójfazowe elektroniczne liczniki energii - Liczniki

widok:
na stronie:
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info