00,00
Brak produktów w koszyku
Filtry kategorii
  • Kolor
  • Barwa światła
  • Moc (W)
  • Napięcie (V)
  • Stopień szczelności
  • Strumień świetlny [lm]

Oprawy oświetleniowe Philips

Firma Philips jest jednym z pionierów w dziedzinie oświetlenia i urządzeń elektrycznych. Oprawy rastrowe Philips wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Naświetlacze świecą mocnym, białym, możliwie naturalnym światłem. Są odporne na warunki zewnętrzne, takie jak wilgoć czy drobinki pyłu – nawet o mikroskopijnej strukturze. Czy istnieje niezawodne źródło światła? Tak! Skąd to wynika?

Oprawa Philips – oszczędność energii

Oszczędzanie prądu i bycie eko to coś więcej niż trendy. Ograniczanie zużycia energii elektrycznej przynosi wiele korzyści dla portfela, ale także dla środowiska. Troska o zdrowie przyszłych pokoleń to podejście niezwykle dojrzałe i odpowiedzialne – właśnie dlatego powinniśmy patrzeć w przyszłość już teraz.

Dlatego naszym klientom oferujemy nowoczesne oprawy oświetleniowe Philips, które sprawiają, że kwota na rachunkach za prąd szybko maleje. Regularne kontrolowanie zużycia prądu przynosi zauważalne rezultaty, a roczne oszczędności potrafią pozytywnie zaskoczyć.

Oprawy rastrowe Philips – niezawodność

Produkty z tej kategorii wyróżniają się trwałością, dzięki czemu są chętnie wybierane do oświetlania parkingów czy obiektów sportowych. Równie często można je spotkać na placach budowy. Służą również do oświetlania billboardów oraz ogrodów. Nowoczesne oświetlenie to wygoda i oszczędność pieniędzy. Naturalne, białe światło sprawia, że wszystkie oświetlone powierzchnie zachowują dla patrzącego swój oryginalny kształt i kolor – niezależnie od kąta padania światła.

Oprawa oświetleniowa Philips – duża moc

Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest oświetlenie o większej mocy, polecamy używać oprawy Philips o mocy 126 W. Jej żywotność wynosi 75 000 godzin, co oznacza, że może ona świecić bezustannie przez 3125 dni – prawie 10 lat. Właśnie dlatego produkty marki Philips znalazły się w naszym sklepie internetowym!

SIGNIFY OPRAWY

widok:
na stronie:
brak zdjęcia

SIGNIFY OPRAWY - RC007Z SMB-PLC - 911401824180

20,91 PLN
15 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info