00,00
Brak produktów w koszyku
Filtry kategorii
  • Kolor
  • Uziemienie
  • Z przesłoną styków
  • Krotność
  • Napięcie (V)
  • Stopień szczelności
  • Rodzaj zacisków
  • Seria
  • Prąd znamionowy [A]

Obawiasz się, że trudne warunki otoczenia w pomieszczeniach lub na zewnątrz spowodują zakłócenia pracy instalacji elektrycznej? Wysoki poziom wilgoci, kontakt z wodą, czy poważne zabrudzenia mogą okazać się główną przyczyną awarii lub poważnego zagrożenia. Rozwiązaniem tego problemu jest gniazdo hermetyczne podtynkowe, z którego pomocą stworzysz bezpieczne i funkcjonalne źródło zasilania – nawet w miejscach, w których może wydawać się to niemożliwe.

W ElektroZysk.pl mamy do zaoferowania gniazda IP44 lub IP55 w wielu ciekawych konfiguracjach. Jednym z takich przykładów może być m.in. hermetyczne gniazdo podtynkowe potrójne. Nie jest to jednak szczyt naszych możliwości. Jeśli więc jesteś ciekaw, co na Ciebie czeka, jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas wyposażeniem. 

Hermetyczne gniazda IP44 – co to jest?

Współczynnik IP mówi nam o stopniu szczelności oferowanych konstrukcji. Im jest on wyższy, tym szczelniejsza jest obudowa wykorzystywanego komponentu. Gniazda IP44 oferują ochronę przed zabrudzeniami i wysokim poziomem wilgoci, co sprawia, że są to perfekcyjne gniazdka do łazienki, kuchni, czy innych pomieszczeń, w których panują trudne warunki otoczenia. Gniazdo hermetyczne podwójne, pojedyncze lub potrójne sprawdzi się także w przypadku montażu na elewacji obiektu. IP44 nie jest jednak najwyższym stopniem szczelności w ElektroZysk.pl. Sprawdź, co mogą zaoferować Ci pozostałe kombinacje.

Gniazdo hermetyczne podtynkowe i najpopularniejsze zastosowania

Gdzie gniazdo z klapką stanowi podstawowy element wyposażenia? Najpopularniejszym zastosowaniem gniazd hermetycznych jest oczywiście łazienka. Naturalnie gniazdo z klapką idealnie sprawdzi się także w kuchni, gdzie podczas gotowania może dojść do wielu przypadkowych zabrudzeń i stale panuje wysoka wilgotność – zwłaszcza w sytuacji, w której kontakt został ulokowany blisko płyty grzewczej, na której stawiamy garnki. Gniazdo hermetyczne podtynkowe znajdzie zastosowanie także na zewnątrz (np. na tarasie lub balkonie), w różnego rodzaju garażach, na strychach, halach magazynowych, biurach, czy halach produkcyjnych.

Gdy gniazdo hermetyczne podwójne jest niewystarczające, w ElektroZysk.pl czeka na Ciebie gniazdo podtynkowe potrójne. Zadbaj więc o komfort domowników, gości, klientów lub pracowników i zapewnij im odpowiednią ilość kontaktów elektrycznych.

Sięgnij po gniazda IP44 w ElektroZysk i postaw na najwyższą jakość wyposażenia

Wszystkie gniazdka łazienkowe i gniazda IP44 wykorzystywane w pozostałych pomieszczeniach, selekcjonowane są z ofert najlepszych producentów. Wspólnie z zespołem specjalistów ElektroZysk.pl pracujemy nad tym, by tworzyć ofertę akcesoriów i osprzętu elektrycznego, z którego sami chcielibyśmy skorzystać (lub korzystamy) przy naszych prywatnych projektach. Dzięki temu możemy zagwarantować konsumentom, że każdy prezentowany kontakt podtynkowy spełni ich wymagania – zarówno pod względem wytrzymałości, jak i designu. Zadowolenie klientów to dla nas priorytet. Możesz się o tym przekonać na własnym przykładzie.

Dlaczego zakup w ElektroZysk.pl to słuszny wybór?

Ponieważ nie musisz wychodzić z domu, by zrealizować całą listę zakupów. Gniazdka elektryczne podtynkowe i pozostałe wybrane komponenty lub akcesoria zostaną dostarczone pod wskazany adres przez kuriera. Nie musisz więc podróżować między oddziałami sklepów, stać w korkach lub marnować mnóstwo czasu w kolejkach. Skompletuj potrzebny zestaw z pozycji użytkownika komputera, a my zrobimy resztę.

Gniazda podtynkowe hermetyczne - Elektro Plast Carla

widok:
na stronie:
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info