00,00
Brak produktów w koszyku

Budujesz lub remontujesz wielopiętrowy obiekt i zależy Ci na maksymalizacji komfortu lokatorów, gości lub pracowników? Budynki mieszkalne, obiekty noclegowe i firmy lub biura powinny być dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań osób, które będą w nich przebywać. Jednym z komponentów zapewniających komfort i podstawy bezpieczeństwa, jest łącznik krzyżowy.

Przygotowaliśmy w tej części sklepu ElektroZysk.pl łączniki krzyżowe w zróżnicowanych wersjach, kolorach, rozmiarach i kształtach. Postawiliśmy na sprawdzone serie od najpopularniejszych producentów w branży. Mamy więc pewność, że każdy znajdzie to, czego szuka i potrzebuje. Przekonaj się o tym na własne oczy.

Co to jest łącznik krzyżowy?

Przełącznik krzyżowy jest funkcjonalnym komponentem pozwalającym tworzyć wygodne instalacje w rozbudowanych obiektach, na schodach, w korytarzach i różnego rodzaju halach (np. magazynowych lub produkcyjnych). Jak zapewne domyślasz się, łączniki krzyżowe służą do projektowania i budowy złożonego oświetlenia, które może być włączane lub wyłączane z różnych części budynku (np. na 1, 2 i każdym innym piętrze lub po wielu stronach korytarza).

Kiedy warto wybrać łącznik krzyżowy?

Wiesz już, czym są łączniki krzyżowe i jak działają. Warto teraz powiedzieć nieco więcej o tym, gdzie są one najczęściej wykorzystywane przez potencjalnych konsumentów. Łącznik krzyżowy można spotkać:

  • na klatkach schodowych (nawet w blokach mieszkalnych, obiektach noclegowych, czy wielopiętrowych domach),
  • w biurowcach (zarówno na klatkach schodowych, jak i w korytarzach),
  • w dużych magazynach (które umożliwiają manipulację oświetleniem lub wentylacją z różnych części obiektu),
  • w halach przemysłowo-produkcyjnych,
  • na średnich i dużych Open Space.

 Wszystko oczywiście zależy od Twoich realnych oczekiwań i wymagań. Mamy do zaoferowania mnóstwo zróżnicowanych łączników krzyżowych w wielu fantastycznych wariantach. ElektroZysk.pl to Twój sklep z osprzętem elektrycznym – dołącz do grona zadowolonych klientów!

Łączniki krzyżowe - Elektro Plast Hermes 2

widok:
na stronie:
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info