00,00
Brak produktów w koszyku

Gniazda HDMI

Łączenie telewizora z notebookiem, dekoderem oraz wieloma innymi nowoczesnymi urządzeniami odbywa się przede wszystkim za pomocą złącza HDMI. Jednak leżące luzem kable nie wyglądają zbyt estetycznie. Jeśli chcesz stworzyć sprawne centrum telewizyjne z możliwością podłączenia do niego dowolnego urządzenia, zainwestuj w gniazda HDMI podtynkowe. Jest to estetyczne i w pełni funkcjonalne rozwiązanie do każdego domu.

Łatwe podłączanie urządzeń do telewizora

Gniazdo podtynkowe HDMI pozwala na łączność między telewizorem a dowolnym nadajnikiem sygnału. Przy tym urządzenie to nie musi znajdować się tuż przy odbiorniku telewizyjnym. Dekoder może stać po drugiej stronie pokoju, a miejsce na laptopa można wyznaczyć na komodzie lub na stole przy ścianie.

Połączenie jest poprowadzone pod tynkiem, przez co jest zupełnie niewidoczne. Jedynie dwa gniazda HDMI Legrand lub innej firmy pozwalają połączyć dwa urządzenia umiejscowione po przeciwnych stronach salonu. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, szczególnie w dzisiejszym, minimalistycznym stylu, który zdaje się królować w wielu domostwach.

Pewna i sprawdzona instalacja z gniazdami HDMI Legrand

Zakup wysokiej jakości gniazd HDMI Legrand zapewnia bardzo długą żywotność takiego rozwiązania. Dlatego też producenci stawiają na gniazda HDMI, jako najbardziej nowoczesny i uniwersalny standard. Prawdopodobnie pozostanie on jeszcze przez dziesięciolecia w użyciu, ponieważ zapewnia dużą przepustowość i wysoką jakość sygnału.

Gniazdo podtynkowe HDMI to doskonałe rozwiązanie do każdego domu, gdzie telewizor jest powieszony na odsłoniętej ścianie. Schowanie większości przewodów pod ścianą jest praktycznym i bardzo estetycznym sposobem na aranżację takiego miejsca. Gniazda HDMI podtynkowe pozwalają także na łączenie urządzeń znajdujących się w różnych pomieszczeniach, co jeszcze bardziej ułatwia uruchomienie obrazu z komputera znajdującego się w salonie na telewizorze w sypialni.

Gniazda HDMI - Elektro Plast Vestra

widok:
na stronie:
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info