00,00
Brak produktów w koszyku

Odpowiednio dobrana ramka gniazdka wpływa na estetykę całego pomieszczenia

Poważny czy drobny remont mieszkania? Nie ma żadnej różnicy. Nawet jeśli zdecydujesz się tylko na pomalowanie ścian, to może się okazać, że ramki do gniazdek nie współgrają z całością aranżacji. Czasami wystarczy zwykła wymiana mebli, aby mieszkanie zmieniło się nie do poznania. Ale wciąż coś nie pasuje – najczęściej są to gniazdka kontaktów lub włączniki światła.

Tak naprawdę nawet wymiana pojedynczego elementu, takiego jak oprawa gniazdka, potrafi zmienić cały design mieszkania. Jednak ramek elektrycznych nie można oceniać tylko pod względem kolorów. Powinno się patrzeć na wiele więcej czynników. Jakie cechy powinny mieć ramki elektryczne najwyższej jakości i jak dobrać te odpowiednie? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Wybór ramki do gniazdek elektrycznych

Na samym początku warto wspomnieć, że ramki na gniazdka elektryczne powinny być dopasowane w poziomie, lub pionie. Z reguły ramki pionowe nie sprawdzą się, gdy odwróci się je o 180 stopni, tak samo, jak ramki poziomie nie sprawdzą się w pionie – dlatego warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób ułożone są otwory (po wewnętrznej, prawej i lewej stronie ramki).

Widzieliśmy już wiele sytuacji, w których źle zamontowana ramka skutkowała tym, że włączniki światła były skierowane w odwrotną stronę, ale to nie jest jeszcze największy problem. Najgorzej jest wtedy, gdy wszystko zostało odmierzone, poprawnie dokręcone, a później mechanizm kontaktu czy też włącznika, który powinien lekko wskoczyć w otwory ramki, nie pasuje – zamiast zastanowić się nad problemem, niektórzy starają się rozwiązać go na siłę, psując zarówno ramkę, jak i zatrzaskowe gniazdka.

Uniwersalne ramki elektryczne

 

To oprawki gniazdek, które można założyć zarówno w pionie, jak i w poziomie. Ich budowa jest na tyle wytrzymała, że można odkręcić je od ściany i znowu zamontować w innym miejscu, bez ryzyka, że materiał, z którego zostały wykonane, zostanie starty, jak ma to miejsce w produktach słabej jakości. Ramki do gniazdek elektrycznych dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego są niezwykle wytrzymałe – dotyczy to również gniazdek poziomych i pionowych.

Uniwersalność opraw na gniazdka nie polega tylko na tym – produkty, które oferujemy, można montować w kuchni, salonie, łazience czy innej, dowolnej przestrzeni.

Ramka na gniazdko elektryczne – certyfikowani producenci

Nasze doświadczenie w branży elektronicznej pozwala nam na sprzedaż produktów, które wielokrotnie sprawdziliśmy, metodą prób i błędów. Latami zdobywaliśmy wiedzę, aby wybrać produkty najwyższej jakości.

Producenci, których polecamy:

  • Ospel,
  • Kanlux,
  • Elektro-Plast,
  • Schneider Electric,
  • Legrand,
  • Simon.

Oprawki wykonane są z materiałów, które izolują prądu i nie topią się. Dodatkowo wszystkie ramki są perfekcyjnie wyfrezowane – na próżno szukać nieregularnych krawędzi. Gniazdka można umyć bez ryzyka zniszczenia lub zmatowienia materiału. Poprawnie zainstalowane oprawy gniazda wytrzymają długie lata, ciesząc swoją jakością i funkcjonalnością.

Ramki - Elektro Plast Vestra

widok:
na stronie:
1
1
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info