00,00
Brak produktów w koszyku

Ramki potrójne do gniazdek elektrycznych – wygoda i funkcjonalność. Pora pozbyć się przedłużacza!

 Ramki potrójne to świetny wybór dla osób, które potrzebują podłączyć wiele urządzeń elektrycznych w jednym miejscu. Przedłużacz bardzo często ma ograniczoną przepustowość, a podłączenie do niego zbyt wielu urządzeń może powodować zwarcia, spalenie przedłużacza, a nawet awarię poszczególnych urządzeń – prąd przepływający przez kabel powinien być na tyle duży, żeby wyłącznik zadziałał natychmiastowo. W takim wypadku warto rozważyć montaż potrójnej ramki do gniazdek, która umożliwi podłączeniu wielu urządzeń bez straty energii.

Ramka potrójna – pozioma, pionowa i uniwersalna

 Podczas montażu ramek warto wziąć pod uwagę ich kierunek podłączenia. Ramka pozioma po odwróceniu o 90 stopni nie stanie się ramką pionową i odwrotnie – ramka pionowa nie stanie się ramką poziomą. Wszystko ze względu na to, że każda ramka do gniazdek elektrycznych ma plastikowe elementy, które ją przytrzymują, wchodząc na zatrzaski do korpusu gniazdek. Tych elementów nie da się odwrócić, dlatego odstające elementy na ramce powinny być po prawej i lewej stronie. Ma to szczególne znaczenie podczas zakładania ramki na korpus włącznika – klawisze będą wtedy musiały być w poziomie.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się również ramki potrójne uniwersalne, które można montować w dowolny sposób.

Ramki potrójne – jak wybrać odpowiednie?

 Takie ramki powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów izolujących prąd, dlatego produkty, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego, są wykonane przez certyfikowanych producentów, takich jak: Kanlux, Schneider Electric, Elektro-Plast czy Ospel.

Równie ważny jest wybór odpowiedniej barwy, dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów produkty w szerokiej gamie kolorów – od białego, przez zielony, aż do czerwonego. Nasze produkty są odporne na ścieranie, łatwe do wyczyszczenia podczas codziennych domowych porządków i niezwykle trwałe – nie tracą swojego koloru.

Ramki potrójne - Elektro Plast Vestra

widok:
na stronie:
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info