00,00
Brak produktów w koszyku

Innowacyjne budownictwo wymusza dostosowania się do obecnych standardów. Jedną z najpopularniejszych zmian ostatnich lat, jest regularność stosowania płyt gips-kartonowych. Jeśli chcesz wykorzystywać ich potencjał w realizacji swoich projektów, musisz sięgnąć po akcesoria dostosowane do danej technologii. Przedstawiamy więc puszki do GK – czyli gips-kartonu.

 Puszka do regipsu różni się od standardowych akcesoriów konstrukcją, wagą i rodzajem montażu. Dzięki niej mocowanie gniazd w delikatnych płytach gips-kartonowych jest możliwe – mimo delikatności samego surowca. Zobacz, co mamy do zaoferowania. W ElektroZysk.pl zapewniamy połączenie najwyższej jakości i atrakcyjnych cen.

Co to jest puszka do regipsu i jak jej używać?

Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że puszka do regipsów nie różni się niczym od klasycznych puszek podtynkowych lub natynkowych. Otóż nic bardziej mylnego. Puszka do karton gipsu posiada specjalne śruby z zaczepami, które umożliwiają szybkie skręcenia zaczepu mocującego w ścianie – co również przekłada się na przyspieszenie stabilnej i bezpiecznej instalacji. Na łatwość montażu wpływa również wyprofilowany kołnierz wokół korpusu. Dzięki temu jest to zadanie szybkie i efektywne. Mimo to warto skorzystać z usług profesjonalnych elektryków. Z ich pomocą puszka elektryczna do karton gipsu zostanie osadzone w sposób trwały i niezagrażający instalacji elektrycznej lub użytkownikom.

 Co ciekawe, puszka do płyt gipsowych może być stosowana również przy konstrukcjach szkieletowych. Należy jednak upewnić się przed zakupem, że wybrana puszka elektryczna do gk chroni instalację przed ogniem. Jest to definitywna podstawa dla bezpieczeństwa instalacji elektrycznej lub użytkowników. Parametry techniczne odnośnie poszczególnych akcesoriów i komponentów dostępne są w karcie produkty. Tam w specyfikacji czekają na Ciebie wszystkie informacje odnośnie poziomu szczelności (również wiatroszczelności), zastosowania itp.

ElektroZysk.pl – puszki do gk to nie wszystko, co mamy do zaoferowania

Puszka do regipsu to istotny element wyposażenia – zwłaszcza w obecnych czasach, gdyż niemal każdy obiekt wykończony jest za pomocą takich rozwiązań jak płyty gipskartonowe. Jako doświadczony zespół zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest jakość wykorzystywanych elementów wyposażenia dla wyeliminowania ryzyka awarii i poprawy poziomu efektywności instalacji elektrycznej. Każda puszka do regipsów dostępna w ElektroZysk.pl została zatem wybrana z oferty najlepszych producentów, którzy cieszą się szczególnym uznaniem konsumentów. Puszka do karton gipsu nie jest jednak szczytem naszych realnych możliwości.

 Masz pytania? My mamy odpowiedzi. Puszki elektryczne do regipsów to zaledwie niewielka część naszej oferty. W pozostałych kategoriach czeka na Ciebie mnóstwo innych przydatnych lub niezbędnych produktów, z których pomocą stworzysz innowacyjną, funkcjonalną i przede wszystkim bezpieczną instalację. Wejdź, sprawdź co mamy do zaoferowania i wybierz komponenty, które spełnią 100% Twoich wymagań. W razie wątpliwości służymy pomocą. Wystarczy kontakt telefoniczny lub wiadomość e-mail.

Puszki instalacyjne karton gips - Puszki

widok:
na stronie:
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info