00,00
Brak produktów w koszyku

Taśmy LED

Taśmy LED – odkąd pojawiły się na rynku, zdobyły ogromną popularność wśród wielu konsumentów. Nic dziwnego – wyglądają fantastycznie, są dostępne w różnych kolorach i długościach, dzięki czemu pasują do wystroju każdego wnętrza. Ponadto są energooszczędne, a światło, które emitują, jest zdrowe i niezwykle przyjemne dla oczu.

Oświetlenie tego typu jest ciekawą ozdobą i sprawia, że powierzchnia, na której diody zostały zamontowane, wygląda nowocześnie. Od komputerów osobistych (PC) przez kuchnie aż po samochody – zastosowanie pasków LED-owych jest niemal nieograniczone.

Paski LED-owe – jak je zamontować?

Zestaw do montażu oświetlenia pomieszczenia taśmą LED składa się z kilku elementów. Są to: 

  • taśmy oświetleniowe – w naszym sklepie internetowym można znaleźć taśmy w różnych kolorach, o różnej mocy i długości. Aby podświetlić pomieszczenie, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej długości kable LED. Szczególnie polecamy taśmy LED o długości 5 m,
  • zasilacz – potrzebny do zasilania taśm oświetleniowych,
  • listwy LED natynkowe – w ofercie naszego sklepu znajdują się listwy o różnych kształtach i rozmiarach. Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć pomieszczenie, aby móc wybrać odpowiedni produkt,
  • elementy do montażu, czyli wkręty, kable LED, izolacja oraz włącznik.

Pierwszym krokiem jest wycięcie odpowiedniej długości taśmy i przyklejenie jej do listwy – jest to zadanie bardzo proste, ponieważ na odwrocie paska znajduje się dwustronna taśma. Następnie listwę przykręcamy w wybranym przez nas miejscu. Ostatnim zadaniem jest lutowanie przewodów do styków taśmy i zasilacza. Całość podłączamy do instalacji elektrycznej.

Taśmy oświetleniowe – jakość wykonania i gwarancja bezpieczeństwa

Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym są niezwykle przystępne cenowo. Mimo tego wykonane są z niezwykłą starannością. Diody są w stanie świecić bezustannie przez długie lata. Taśma nie rozrywa się podczas domowych porządków i jest na tyle szczelna, że do jej środka nie przedostaje się woda. Klej, który znajduje się na odwrocie paska ledowego, jest wytrzymały.

Stawiamy również na bezpieczeństwo. Z tego powodu wybieramy producentów, którzy specjalizują się w produkcji taśm LED o najwyższej jakości. Są to między innymi V-TAC czy Poltronic. Wytwarzana przez diody temperatura nie jest w stanie w żaden sposób uszkodzić taśmy. Całość jest bardzo lekka i odporna na rozerwanie. Umieszczone na taśmie LED styki umożliwiają szybkie i łatwe lutowanie przewodów.

Taśmy LED - Lampy LED

widok:
na stronie:
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info