00,00
Brak produktów w koszyku
Filtry kategorii
 • Kolor
 • Kierunek montażu
 • Uziemienie
 • Kompletne (z ramką)
 • Z przesłoną styków
 • Krotność
 • Podświetlane
 • Końcowe / Przelotowe
 • Trzonek (gwint)
 • Napięcie (V)
 • Stopień szczelności
 • Rodzaj gniazda antenowego
 • Rodzaj zacisków
 • Kategoria
 • Seria

BERKER B.KWADRAT

Aranżację wnętrza, jego indywidualny charakter tworzą szczegóły. Odpowiedni dobór elementów decyduje o ostatecznym charakterze pomieszczeń. Jest to zupełnie nowe wzornictwo. Dzięki swej formie pozwoli nadać niepowtarzalny styl Państwa pomieszczeniom. Berker B.Kwadrat w kolorach śnieżnobiałym oraz kremowym bardzo łatwo komponuje się z otoczeniem. Minimalistyczne wzornictwo oparte na kwadratowej formie gwarantuje także przyjemną i łatwą obsługę.

Dostępna kolorystyka: śnieżnobiała, kremowa, alu mat, antracyt mat

 

Berker B.Kwadrat - kolor śnieżnobiały Berker B.Kwadrat - kolor kremowy 
 kolor śnieżnobiały  kolor kremowy
 Berker B.Kwadrat - kolor aluminium  Berker B.Kwadrat - kolor antracyt
 kolor alu  kolor antracyt

 

Oferta skierowana jest dla budownictwa wielomieszkaniowego, budynków komercyjnych i domów jednorodzinnych.Wykorzystanie duroplastu jako materiału bazowego gwarantuje wysoką odporność na zarysowania. Zastosowanie ramek wielokrotnych umożliwia montaż do 5 elementów

Jak skompletować łącznik i gniazdo? Wybierz po kolei:

Mechanizm  Klawisz/Plakietka Ramka 
Berker B.Kwadrat - Mechanizm  Berker B.Kwadrat - Klawisz / Plakietka  Berker B.Kwadrat - Ramka

 

Wyjątek stanowią gniazda wtyczkowe, które są dostarczane w komplecie z plakietką. wówczas należy dokupić tylko ramkę. To samo dotyczy gniazd wtyczkowych z klapką.

Gniazdo wtyczkowe Ramka
Berker B.Kwadrat - Gniazdo wtyczkowe  Berker B.Kwadrat - Ramka

 

 

Osprzęt elektryczny Berker - wysoka jakość w przystępnej cenie

Wśród wielu producentów osprzętu elektrycznego z pewnością firma Berker zasługuje na szczególną uwagę. Osprzęt elektryczny Berker wyróżnia się bardzo dobrą jakością oraz niezwykle bogatym designem. W ofercie firmy Berker znajdziemy ramki szklane, betonowe drewniane, w charakterystycznym klasycznym stylu lub futurystyczne o oryginalnych kształtach.

Bogactwo serii i modeli

Włączniki Berker to ogromna różnorodność fasonów i stylów - firma produkuje ramki do kontaktów w kolorze złotym, czerwonym, czarnym lub srebrnym, mogą być zaokrąglone lub proste o ostrych kształtach. Wszystko zależy od naszych preferencji i stylu wnętrza, do którego chcemy dopasować osprzęt. Jednak najbardziej chyba popularną i uniwersalną serią, jeżeli chodzi o osprzęt elektryczny tej firmy, jest linia Berker b.kwadrat.

Czym się wyróżnia seria Berker kwadrat?

Seria Berker kwadrat to przede wszystkim uniwersalne i ponadczasowe wzornictwo, które doskonale sprawdza się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach. Włączniki i kontakty Berker z tej serii charakteryzują się niezwykłą prostotą i elegancją. Ich ponadczasowy design świetnie będzie współgrać z wyszukanymi aranżacjami współczesnych domów i idealnie wpasuje się w styl budownictwa wielomieszkaniowego. Kwadratowe ramki Berker nadają się również do wykorzystania w budynkach komercyjnych i biurowych. Są wytrzymałe i odporne na chemikalia zawarte w środkach czystości. Podstawowe kolory tej serii to biały, kremowy, ciemny antracyt oraz aluminium.   

Funkcjonalność i rozbudowany asortyment

Firma Berker oferuje szeroki asortyment ramek - od pojedynczych po pięciokrotne -

oraz akcesoriów niezbędnych we współczesnym budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

Jakie gniazdo Berker wybrać?

Gniazda elektryczne Berker są bardzo funkcjonalne. Ich rozbudowany asortyment pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Firma oferuje standardowe rozwiązania, ale również gniazda teleinformatyczne, antenowe, głośnikowe, gniazda audio-video oraz radia podtynkowe. Nie możemy również zapomnieć o tak obecnie podstawowym wyposażeniu w każdym domu jak gniazdo Berker do ładowania telefonów komórkowych.

Włączniki Berker i nie tylko

Włączniki światła Berker można łączyć w estetycznych ramkach razem z przyciskami do sterowania roletami, ściemniaczami obrotowymi oraz różnego rodzaju łącznikami podtynkowymi. Klawisze tej marki mogą być pojedyncze, podwójne lub potrójne - proste lub z soczewkami i polem opisowym. W ofercie firmy Berker znajdziemy również czujniki ruchu oraz łączniki czasowe z dwukierunkową komunikacją bezprzewodową.

Berker B.Kwadrat

widok:
na stronie:
1
1
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info