00,00
Brak produktów w koszyku
Filtry kategorii
  • Kolor
  • Seria

Kontakt Simon Classic

Simon CLASSIC

Klasyczne linie tej serii zachwycają już od lat. Nowa gama kolorystyczna pozwala jej jeszcze bardziej harmonijnie wkomponować się w otaczającą przestrzeń.

Kontakty i gniazdka Simon Classic

Klasyczny osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt Simon to wyposażenie przeznaczone do montażu w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej. Seria Classic łączy doświadczenie w projektowaniu i produkcji solidnego osprzętu elektroinstalacyjnego z prostą, ale elegancką i funkcjonalną stylistyką opartą o dyskretną ramkę ozdobną i dominujący duży przycisk czy plakietkę mechanizmu gniazdka.

Gniazdka i kontakty Simon Classic to propozycja dla tych, którym zależy na pełnej funkcjonalności i dostępie do wszystkich stosowanych we współczesnym elektroinstalatorstwie rozwiązań technicznych, przy jednoczesnym zachowaniu neutralnej klasycznej estetyki, która każdemu kojarzy się z typowymi solidnymi gniazdkami i kontaktami, które gwarantują pełen poziom bezpieczeństwa dla użytkowników i ich urządzeń.

Simon Classic do domu, biura i hotelu

Gniazdka i kontakty Simon Classic dostępne są w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Obok klasycznej bieli, ecru i szarości projektanci i inwestorzy mają do wyboru jeszcze kilka nie do końca oczywistych wariantów estetycznych, które w zdecydowany sposób nadają świeżości klasycznej estetyce osprzętu z serii Classic. Dzięki temu gniazdka i włączniki Simon mogą być stosowane jako spójny element w lokalach i budynkach o zróżnicowanej aranżacji wnętrz poszczególnych stref i pomieszczeń.

Sprawia to, że kontakty Simon Classic to jedno z częściej wybieranych rozwiązań w przypadku Hoteli, obiektów użyteczności publicznej i budynków biurowych, które sprawdza się także w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych i domach. Warto podkreślić, że osprzęt tej marki oferuje wiele ciekawych rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, w tym proste, ale funkcjonalne łączniki z kluczykiem.

Co więcej, w ofercie marki Kontakt Simon dostępne są elastyczne rozwiązania, które dają możliwość swobodnego konfigurowania funkcjonalności instalowanego osprzętu, w tym: układy podświetlenie do łączników i przycisków, wkładki uszczelniające do podnoszenia szczelności łączników do stopnia ochrony IP44 czy kondensatory zabezpieczające przed przepięciami, które ograniczają trwałość nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.

Jak skompletować zestaw? Wybierz po kolei:

Kontakt Simon Classic - mechanizm + Kontakt Simon Classic - ramka + Kontakt Simon Classic - plakietka
Mechanizm   Ramka   Plakietka

 

Kontakt Simon Classic

widok:
na stronie:
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info