00,00
Brak produktów w koszyku

Życie w otoczeniu, które nam sprzyja, jest najważniejszą rzeczą wpływającą na stan naszego dobrego samopoczucia. Nie dzieje się to samoistnie, dlatego Legrand, jeden  z najważniejszych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego, stworzył serię SUNO o prostej i ponadczasowej formie.

Nowa seria osprzętu SUNO składa się ona z gniazd i łączników, które łączą ze sobą tradycyjne i innowacyjne rozwiązania. Gniazdka i łączniki SUNO pasują do każdego wnętrza, bez względu na styl, w którym jest ono urządzone. Mają minimalistyczną budowę wtapiającą się w estetykę wnętrza.  Modele dostępne w serii SUNO mają szeroki zestaw kolorów i wzorów. Wśród dostępnych produktów można znaleźć gniazda do przesyłu danych, łączniki do sterowania roletami i wiele innych rozwiązań niezbędnych w każdym domu.

Uniwersalny design Legrand SUNO

Linia łączników SUNO została tak zaprojektowana, aby pięknie komponowała się wśród stylowych dodatków. Każdy jej szczegół został zaplanowany zgodnie z nowoczesnym wzornictwem. Łączniki są kwadratowe i posiadają delikatne załamanie powierzchni.

Seria składa się trzech podstawowych łączników w kolorze białym, czarnym i aluminium oraz pięciu odcieni ramek, które można dobrać do własnych potrzeb. Ponadto wszystkie kolory ramek i łączników dostępne są w wersji matowej i błyszczącej. Taka ilość wariantów kolorystycznych daje możliwość na dopasowanie produktów do każdego wnętrza. Legrand zadbał też o możliwość wyboru wykończenia w postaci tekstury – klient ma do wyboru szczotkowane aluminium oraz wzorzystą czerń. Matowe odcienie są dostępne m.in. w kolorze czerni i aluminium, z kolei połysk występuje w kolorze białym, piaskowym i cementowym. Do produkcji wszystkich gniazd SUNO użyto plastiku barwionego w masie, tym samym zwiększając odporność na zarysowania i trwałość wszystkich produktów z linii SUNO.

Nowe funkcje i ciekawe zastosowania produktów serii SUNO

Linia łączników SUNO posiada szeroką ofertę, która sprosta wymaganiom nawet bardzo wymagających klientów, w tym także architektów wnętrz. W nowej serii do wyboru są:

• Gniazda wtyczkowe dostępne w serii SUNO oprócz rozwiązań tradycyjnych reprezentowane są również przez specjalne gniazda w wersji IP44 przeznaczone do kuchni i łazienek. Występują w wielu kolorach, co ułatwia wybór i dopasowanie do indywidualnego projektu mieszkania lub domu. Gniazda występują także w wersji płaskiej. Specjalne wykonanie pozwala na łatwe utrzymanie ich w czystości, gdyż w tej wersji tworzą ze ścianą równą powierzchnię. Dodatkowo posiadają wbudowane gniazdo USB C.

• Łączniki tradycyjne - w nich firma zachowała tradycyjną formę. Zaprojektowane są tak, że mają kwadratowy kształt przycisków i ramek. Właśnie ten zabieg sprawia, że nigdy nie wychodzą z mody. Mają one opcję podświetlania diodą LED, której biała barwa lokalizuje łącznik w ciemnym pokoju. Dioda może pracować także w innym trybie, może załączać się wraz z łącznikiem, potwierdzając świeceniem włączenie oświetlenia zewnętrznego domu lub świateł w ogrodzie.

• Łączniki automatyczne - reagują na ruch. Włączają się w momencie, gdy ktoś pojawi się w ich pobliżu. Zasięg i czas włączenia można dostosować do indywidualnych potrzeb.

• Ściemniacze - pomagają płynnie regulować natężenie oświetlenia. W ofercie SUNO znajdują się dwa dostępne rodzaje ściemniaczy, obrotowy i przyciskowy.

• Gniazda USB występują w standardach A i C, aby zapewnić dopasowanie i wysoką wydajność ładowania.

• Łączniki sterowania roletami nadają się także do indywidualnego sterowania roletami w pomieszczeniu. Klawisz podnoszący i opuszczający roletę jest umieszczony intuicyjnie. Dzięki temu łączniki sterowania roletami ułatwiają codzienną obsługę urządzenia.

• Termostaty pokojowe SUNO można połączyć z systemami grzewczo wentylacyjnymi. Termostat może być też dedykowany do ogrzewania podłogowego. Posiada on specjalny czujnik, który zapewnia odpowiednią temperaturę podłogi.

• Gniazda telefoniczne i przesyłu danych to gniazda RJ11 i RJ45, kategorii 6A, 6, 5E oraz gniazda światłowodowe.

• Gniazda telewizyjne to gniazda służące do podłączenia odbiorników telewizyjnych, satelitarnych i radiowych. Są to gniazda TV, TV-RD, R-TV-SAT, R-TV-SAT-SAT w wersjach dedykowanych do instalacji przelotowych lub typu „gwiazda”.

• Gniazda multimedialne dostępne w ofercie SUNO  to HDMI oraz głośnikowe.

Bezpieczny montaż i instalacja Legrand Suno

Każdy łącznik posiada sztywny, metalowy uchwyt montażowy oraz mechanizm wyposażony w punkty pomiarowe do weryfikacji połączeń przez instalatora. Na tylnej części mechanizmu znajduje się naniesiony schemat połączeń zaś zaraz obok, znajdziemy solidne, doskonale mocujące pazurki montażowe schowane za dodatkową plastikową osłoną. Obszar instalacji od części frontowej odseparowany jest wyraźnie w stopniu IP20. Aby zainstalować gniazdo, wystarczy umieścić mechanizm w puszcze, przykręcić z pomocą wkrętów lub pazurków, po czym nałożyć ramkę. Dokręcając plakietkę do mechanizmu, powodujemy idealne dociśnięcie ramki do ściany.

W łącznikach ściennych SUNO zastosowano zmniejszone wymiary mechanizmów, dzięki czemu są one kompatybilne z wieloma rodzajami puszek. Dodatkowo produkt jest przyjazny w montażu, przez wbudowane bezpieczne złącze automatyczne.

Legrand Suno

widok:
na stronie:
1
LEGRAND - Ramka - 1x Piasek SUNO - 721531

LEGRAND - Ramka - 1x Piasek SUNO - 721531

4,26 PLN
30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
LEGRAND - Ramka - 1x Cement SUNO - 721541

LEGRAND - Ramka - 1x Cement SUNO - 721541

4,26 PLN
30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
LEGRAND - Ramka - 2x Piasek SUNO - 721532

LEGRAND - Ramka - 2x Piasek SUNO - 721532

8,04 PLN
30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
LEGRAND - Ramka - 2x Cement SUNO - 721542

LEGRAND - Ramka - 2x Cement SUNO - 721542

8,04 PLN
30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
LEGRAND - Ramka - 1x Ciemnoszary SUNO - 721551

LEGRAND - Ramka - 1x Ciemnoszary SUNO - 721551

10,75 PLN
30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
LEGRAND - Ramka - 1x Aluminium SUNO - 721511

LEGRAND - Ramka - 1x Aluminium SUNO - 721511

10,75 PLN
30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
LEGRAND - Ramka - 3x Piasek SUNO - 721533

LEGRAND - Ramka - 3x Piasek SUNO - 721533

12,51 PLN
30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
LEGRAND - Ramka - 3x Cement SUNO - 721543

LEGRAND - Ramka - 3x Cement SUNO - 721543

12,51 PLN
30 DNI ROBOCZYCH (na zamówienie)
1
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info