00,00
Brak produktów w koszyku
Filtry kategorii
  • Napięcie (V)
  • Seria

Licznik prądu to jeden z podstawowych elementów instalacji elektrycznej w każdym typie nieruchomości, w której eksploatowana jest energia elektryczna. Prezentujemy więc zróżnicowane liczniki energii elektrycznej jednofazowej, które mogą być montowane zarówno w prywatnych budynkach mieszkalnych, gospodarstwach przemysłowych, biurach i wszędzie tam, gdzie wykorzystany jest prąd o napięciu 230V (standard tzw. gniazdka do zasilania podstawowych sprzętów elektronicznych).

Liczniki poboru energii elektrycznej i ich rodzaje

Przy obecnych możliwościach produkcyjnych i specjalistycznej wiedzy, technologia rozwija się w imponującym tempie. Można zaobserwować to po rozbudowie i zaawansowaniu komponentów wykorzystywanych do konstrukcji układów elektrycznych. Są one dużo bardziej precyzyjne i niezawodne, niż archaiczne liczniki jednofazowe montowane w domach i mieszkaniach (np. liczniki energii elektrycznej indukcyjne z aluminiową tarczą).

Dziś do dyspozycji mamy m.in. takie opcje jak:

  • licznik energii elektrycznej na szynę,
  • standardowe konstrukcje elektroniczne z wyświetlaczem LCD,
  • funkcjonalne watomierze z kalkulatorem energii lub bez.

 Oczywiście do dyspozycji klientów oddajemy również ww. urządzenia indukcyjne z aluminiową tarczą. Są to propozycje, które w dalszym ciągu mogą znaleźć zastosowanie w zabytkowych i historycznych kamienicach lub obiektach, które remontowane są pod nadzorem konserwatora zabytków.

Liczniki jednofazowe i trójfazowe – różnice i zastosowania

Licznik jednofazowy to miernik zamontowany w większości prywatnych domów, mieszkań i lokali (zarówno usługowych, handlowych, gastronomicznych, jak i biurowych). Przystosowany jest on do pomiaru prądu o napięciu 230V, czyli standardowej energii, która płynie w gniazdkach. Z kolei licznik prądu trójfazowy (dostępny w pozostałych częściach ElektroZysk.pl) obsługuje energię 400V, która wykorzystywana jest w przypadku obiektów o ponadprzeciętnych potrzebach energetycznych.

Licznik elektryczny jednofazowy to nie wszystko, co mamy do zaoferowania konsumentom. Zadbaliśmy o to, by zaspokoić potrzeby każdej grupy klientów. W pozostałych kategoriach znajdziesz również liczniki trójfazowe, które sprawdzą się w ww. momentach.

ElektroZysk.pl, czyli liczniki energii elektrycznej dla wymagających

Z prądem nie ma żartów. Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem mamy świadomość tego, że każdy element instalacji elektrycznej powinien charakteryzować się wysoką jakością wykonania, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo eksploatacji. Przygotowaliśmy więc liczniki poboru energii elektrycznej ze szczególną starannością, selekcjonując urządzenia od renomowanych producentów, do których należą m.in. Orno, Zamel, czy F&F. Wybierz więc licznik energii elektrycznej 1 fazowy w tej części ElektroZysk.pl i ciesz się właściwą inwestycją.

Brakuje Ci pewności, czy wybrany licznik jednofazowy spełni Twoje wymagania? Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacjami technicznymi produktów w szczegółowych opisach. Gdyby to nie rozwiało wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy skontaktować się z zespołem specjalistów ElektroZysk.pl.

Jednofazowe elektroniczne liczniki energii

widok:
na stronie:
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info