00,00
Brak produktów w koszyku
Filtry kategorii
 • Kolor
 • Uziemienie
 • Kompletne (z ramką)
 • Z przesłoną styków
 • Krotność
 • Napięcie (V)
 • Stopień szczelności
 • Rodzaj zacisków
 • Seria
 • Prąd znamionowy [A]

Nie sposób wyobrazić sobie nieruchomość, w której brakuje gniazd elektrycznych. Jest to element wyposażenia, dzięki któremu możemy korzystać z elektronarzędzi lub sprzętów RTV i AGD. Jeśli więc remontujesz/budujesz dom, mieszkanie, biuro, obiekt firmowy lub jakikolwiek inny typ budynku/lokalu, w tej kategorii znajdziesz asortyment pozwalający na zapewnienie dostępu do źródła prądu. Poznaj gniazda natynkowe od najlepszych producentów w branży. W sklepie ElektroZysk.pl zawsze znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Gniazda natynkowe – nie tylko dla domu

Funkcjonalna instalacja elektryczna powinna znajdować się w każdym budynku. Elektryczne gniazdo podwójne stanowi więc standard wyposażenia w lokalach firmowych, przemysłowych, socjalnych i magazynowych – niezależnie, czy jest to branża usługowa, gastronomiczna, handlowa, czy magazyn, hala przemysłowa lub garaż.

Każdy typ nieruchomości lub pomieszczenia może potrzebować innego rodzaju komponentów. Dobrym przykładem są m.in. gniazda hermetyczne natynkowe. Chronią one instalację przed wilgocią w łazienkach, magazynach, gospodarstwach rolno-przemysłowych i innych miejscach, w których panują trudne warunki otoczenia. Zapraszamy do zapoznania się z wyposażeniem ElektroZysk.pl – mamy wszystko, czego wymagają użytkownicy instalacji elektrycznych.

Gniazdka natynkowe – montaż, z którym poradzi sobie każdy

Stare gniazdo elektryczne natynkowe uległo uszkodzeniu lub straciło walory estetyczne? Niemal każdy jest w stanie dokonać wymiany tego typu komponentów, bez wsparcia profesjonalnego elektryka. Oczywiście należy pamiętać o tym, by przy pomocy zabezpieczeń wyłączyć zasilanie w całym obiekcie lub danej części. Następnie sprawdź przy pomocy narzędzi, czy w gniazdku nie ma zasilania. Jeśli pomiar wykaże, że użytkownik jest bezpieczny, można przejść do wymiany.

W większości przypadków gniazdka natynkowe przymocowane są na specjalne zaczepy. Wystarczy więc podważyć je płaskim śrubokrętem, by zobaczyć zawartość puszki. Z kolei instalacja elektryczna z kontaktem połączona jest poprzez prosty system bazujący na śrubach. Chcąc wymienić kontakty natynkowe, wystarczy więc dysponować śrubokrętem i testerem napięcia.

Wszystkie narzędzia i komponenty znajdziesz w ofercie ElektroZysk.pl. Nie musisz szukać ich po różnych sklepach i wielokrotnie płacić za wysyłkę lub marnować czas na podróżowanie między oddziałami. Poznaj zestawy gniazd elektrycznych i gadżety, z których pomocą zrealizujesz zaplanowane zadania.

Jak wybrać gniazdo natynkowe? Sprawdź przed zakupem

Do najistotniejszych aspektów zaliczamy rodzaj zacisków, szczelność (im wyższy poziom IP, tym gniazdo lepiej chroni instalację przed wilgocią, wodą lub zabrudzeniami) i rozmiar. Następnie należy zdecydować o rozbudowie instalacji, wybierając np. gniazdo podwójne lub nawet gniazdo poczwórne – zobacz dostępne warianty.

Gniazdka natynkowe należy również podzielić na zakres zastosowań. W ElektroZysk.pl mamy do zaprezentowania takie rozwiązania, jak np. gniazda:

 • elektryczne (w tym klasyczne i hermetyczne),
 • antenowe,
 • głośnikowe,
 • audio-wideo,
 • teleinformatyczne.

 

Każda z ww. podkategorii służy do innego rodzaju zadań. Gniazdo elektryczne natynkowe to standardowy tzw. kontakt z napięciem 230V, natomiast gniazdo antenowe służy do odbioru sygnału telewizyjnego.

Skompletuj zestaw, który perfekcyjnie będzie dopasować do wnętrza Twojej nieruchomości

Oddajemy do dyspozycji konsumentów gniazda natynkowe o zróżnicowanych kształtach, rozmiarach, czy parametrach. Posiadamy w ofercie m.in. gniazda potrójne, czy w ostatnim czasie modne gniazdo natynkowe czarne. Zobacz propozycje sygnowane logo najlepszych producentów w branży. W ElektroZysk.pl stawiamy na takie marki, jak np. Legrand, Berker, Hager, czy Ospel. Kompletowanie zestawu gniazd i innych akcesoriów lub narzędzi nie będzie zatem dla Ciebie wyzwaniem – nie u nas.

Kontakty natynkowe to zaledwie wierzchołek naszych realnych możliwości. W pozostałych częściach sklepu znajdziesz wiele pozostałych komponentów, akcesoriów i elementów pozwalających na budowę bezpiecznego, wydajnego i funkcjonalnego układu elektrycznego. Jeśli potrzebujesz pomocy w skompletowaniu zestawu spełniającego Twoje indywidualne oczekiwania, jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Pomożemy Ci sfinalizować zamówienie od A do Z!

Gniazda natynkowe

widok:
na stronie:
1
1
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info