00,00
Brak produktów w koszyku
Filtry kategorii
 • Kolor
 • Krotność
 • Napięcie (V)
 • Stopień szczelności
 • Seria

Ciężko wyobrazić sobie funkcjonalną i użytkową instalację elektryczną, która nie została wyposażona w puszki elektryczne. Jest to podstawowy element wyposażenia pozwalający na bezpieczny montaż gniazdek. Przedstawiamy zatem ofertę, która przygotowana została z myślą o wszystkich wymaganiach konsumentów i zróżnicowanych rodzajach instalacji. Poznaj asortyment, który wyselekcjonowany został z myślą o Tobie.

Puszki elektryczne w ElektroZysk.pl – jakość gwarancją satysfakcji

W ElektroZysk.pl wiemy, jak ważna jest jakość podzespołów i akcesoriów dla poprawnej pracy instalacji elektrycznej. Wysokogatunkowa puszka podtynkowa ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo użytkowników i przekłada się również na design oraz niezawodność części funkcjonalnych.

Wszystkie puszki instalacyjne podtynkowe w ElektroZysk.pl przechodzą więc od renomowanych producentów, którzy cieszą się uznaniem konsumentów i posiadają najistotniejsze atesty oraz certyfikaty świadczące o jakości materiałów i bezpieczeństwie eksploatacji. Puszka do gniazdka ma w końcu chronić końcowy element instalacji elektrycznej, gdzie prąd przekazywany jest to odbiorników. Lepiej więc mieć pewność, że spełnia ona swoje zadanie w sposób perfekcyjny.

Rodzaje puszek elektrycznych – czym kierować się podczas inwestycji?

Do dyspozycji klientów oddajemy zróżnicowane rodzaje puszek elektrycznych. Najlepszym przykładem może być puszka podtynkowa kwadratowa lub (nieco bardziej popularna ze względu na swoją funkcjonalność dla użytkowników) puszka podtynkowa podwójna. Dochodzą do tego wymiary produktów (świetnym przykładem może być puszka podtynkowa głęboka) i ich kolorystyka. Dbamy o to, by w ElektroZysk.pl każdy otrzymał dostęp do akcesoriów spełniających jego indywidualne oczekiwania.

Kolejny istotny aspekt to kwestia pomieszczenia, w którym wybrana puszka instalacyjna podtynkowa będzie montowana. Jeśli jest to łazienka, kuchnia, strych, piwnica lub pomieszczenie socjalne, gdzie stale panuje wilgoć lub unoszą się różnego rodzaju zanieczyszczenia w powietrzu (np. pyłki i kurz), lepiej mieć pewność, że puszki instalacyjne podtynkowe poradzą sobie w takich warunkach.

Jako że są one odpowiedzialne za przejście między przewodem elektrycznym i gniazdkiem, powinny także chronić do pewnego stopnia przed zagrożeniami wynikającymi z przepięć lub zwarć. Znajdziesz więc u nas puszki elektryczne dostosowane do napięcia rzędu 250V i o zróżnicowanym stopniu szczelności (od IP20 do IP40)

Wybierz puszki instalacyjne podtynkowe dostosowane do indywidualnych potrzeb

Nie wiesz, która puszka podtynkowa sprawdzi się w realizacji projektu Twojej nieruchomości? Wiele przydatnych lub nawet niezbędnych informacji znajdziesz w opisach produktów. Możesz również skorzystać z filtrów, z których pomocą wyselekcjonujesz właściwe puszki. Zalecamy także wcześniejszą konsultację z profesjonalnym elektrykiem, który jest osobą odpowiedzialną za dane zlecenie. W razie ewentualnych pytań służymy również wsparciem. Z ElektroZysk.pl zawsze wyjdziesz na plus!

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z opisem wybranego produktu przed ostatecznym złożeniem zamówienia. Puszki elektryczne podtynkowe oferowane są w pakietach po kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk. Przedstawione ceny to wartość jednostkowa. Należy zatem zapoznać się z informacją, ile puszek zawiera konkretny zestaw.

ElektroZysk.pl, czyli puszki podtynkowe i niezbędny zestaw wyposażenia

Puszki podtynkowe to tylko niewielka część naszych możliwości i oferowanych produktów. W pozostałych kategoriach znajdziesz m.in. narzędzia, akcesoria i wyposażenie, które niezbędne jest do tworzenia profesjonalnej instalacji elektrycznej, np.:

 • gniazdka natynkowe i podtynkowe,
 • włączniki świateł,
 • przewody elektryczne,
 • oświetlenie,
 •  systemy fotowoltaiczne,
 • obudowy i rozdzielnie,
 • asortyment ochronny.

 

Są to oczywiście wyłącznie przykłady naszych możliwości. Zachęcamy każdego do zapoznania się z propozycjami od ElektroZysk.pl osobiście.

Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Niezależnie od tego, czy interesują Cię wyłącznie puszki pod gniazdka, czy potrzebujesz zestawu wyposażenia pozwalającego na montaż instalacji elektrycznej – znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz. W razie wątpliwości jesteśmy do dyspozycji i chętnie pomożemy Ci zrealizować zamówienie krok po kroku. Zadzwoń lub napisz i przekonaj się, jakie to proste.

Puszki instalacyjne podtynkowe

widok:
na stronie:
1
1
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info