00,00
Brak produktów w koszyku

Instalacja elektryczna składa się z wielu akcesoriów i komponentów, których nie widać gołym okiem. Jednym z takich przykładów jest puszka do gniazdka, bez której praca układu nie byłaby wydajny lub nawet bezpieczna. Warto więc zadbać o każdy szczegół projektu, wykorzystując podczas realizacji wysokogatunkowe elementy wyposażenia. W ElektroZysk.pl czeka na Ciebie wszystko, czego możesz potrzebować. Przekonaj się o tym na własne oczy już teraz lub skontaktuj się z naszym zespołem.

Puszka pod gniazdko – jak wybrać odpowiedni zestaw?

W pierwszej kolejności należy wybrać odpowiednią kategorię produktu. W ElektroZysk.pl posiadamy m.in. puszki:

  • instalacyjne podtynkowe,
  • instalacyjne karton gips,
  • instalacyjne łączeniowe natynkowe,
  • instalacyjne łączeniowe hermetyczne natynkowe,
  • podłogowe.

 Oprócz ww. propozycji rodzajów puszek elektrycznych, oferujemy także podstawy montażowe i niezbędne lub przydatne akcesoria. Mamy więc wszystko, czego możesz potrzebować – w najlepszych cenach.

Zwróć uwagę również na kolor puszek. Zastanawiasz się nad tym, czy puszka elektryczna czarna to lepsze rozwiązanie od pomarańczowej? Zależy to w większości przypadków od jej zastosowania. Czarne puszki do gniazdek przystosowane są do instalacji w tzw. ścianach pełnych. Mocuje się je za pomocą gipsu lub zaprawy. Do ścian pustych (tj. z płyt gipsowych) przeznaczona została puszka pod gniazdko w kolorze pomarańczowym. Jest to produkt mocowany w precyzyjne wywierconych otworach. Należy w tym celu wykorzystywać wkręty z blokadami.

Oferta ElektroZysk.pl – puszki do gniazdek wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale

Jako zespół specjalistów, mamy świadomość znaczenia jakości podstawowych komponentów elektrycznych dla pracy całej instalacji. Puszka pod gniazdko jest jednym z tych akcesoriów, bez których nie można mówić o bezpiecznej realizacji i profesjonalnej realizacji użytkowego układu elektrycznego. Sięgnij więc po rekomendowane puszki do gniazdek, z których pomocą doprowadzisz każde zlecenie do perfekcji i zapewnisz tym samym użytkownikom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Puszki

widok:
na stronie:
Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info