00,00
Brak produktów w koszyku

Terminy realizacji

Przy każdym towarze zamieszczamy informację o liczbie dni roboczych (tj. dni tygodnia od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy), w ciągu których nastąpi nadanie przesyłki z przedmiotem zamówienia. 

Powyższa informacja to czas liczony od:

(a) momentu przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili wysłania przedmiotu zamówienia do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej – w przypadku płatności za pobraniem, e-przelewem oraz kartą płatniczą,

(b) momentu wpływu środków z tytuły płatności za zamówienie do chwili wysłania przedmiotu zamówienia do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej – w przypadku płatności przelewem bankowym.

Dla Towarów z dostępnością "na zamówienie" o terminie nadania przesyłki klient jest informowany po otrzymaniu potwierdzenia dostępności towaru od dostawców, nie później niż w ciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia. Dostępność produktów "na zamówienie" jest zmienna i zależy od stanów magazynowych producenta.

Z naszej strony zrobimy wszystko aby towar dotarł do Ciebie jak najszybciej jest to możliwe. Zamówienia wysyłamy gdy posiadamy w 100% przygotowane zamówienie, istnieje możliwość wcześniejszej wysyłki częściowego towaru, ale w tym przypadku prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Ceneo.pl
Skąpiec
Nokaut
Okazje.info